Ceny wykonywania stenogramów:

Z uwagi na fakt, że przesyłane materiały różnią się jakością zastrzegamy, iż dopiero po zapoznaniu się z materiałami dokonujemy wyceny i ustalamy termin realizacji (oczywiście staramy się dopasować do klienta, zdajemy sobie sprawę, że terminowość jest tutaj kluczowa).

Działamy szybko i sprawnie – po wysłaniu materiałów oczekują Państwo na ofertę, zwykle w ciągu godziny oferta na wykonanie stenogramów zostaje przygotowana i w formie e-maila odesłana.

Co ma wpływ na cenę? - Jakość nagrania - Ilość osób biorących udział w nagraniu (im więcej tym sytuacja jest bardziej dynamiczna) - Ilość nagrań i czas w którym stenogramy mają zostać sporządzone

Termin wykonania usługi sporządzenia stenogramów Jeżeli chodzi o termin realizacji usługi wykonania stenogramów jest to również uzależnione od czynników, od których uzależniona jest cena. Jeżeli zależy Państwu na konkretnym terminie to wysyłając do nas zapytanie najlepiej taki termin jest podać, byśmy mogli do tego się ustosunkować.

Z uwagi na charakter wykonywanych usług, każde zlecenie jest wyceniane indywidualnie, aby poznać wycenę swoich plików, należy udostępnić pliki mailownie (jeśli zajmują max. 30 mb), ewentualnie udostępnić w jakimś serwisie typu chmura Google Drive, Dropbox, wetransfer.com etc.

Dokładny termin wykonania usługi ustalany jest indywidualnie z klientem po otrzymaniu konkretnych danych na temat zlecenia.

W przypadku bardzo złej jakości - cena stenogramu może być wyższa i jest każdorazowo ustalana indywidualnie

Koszt stenogramu może być wyższy przy krótkim terminie realizacji.

Wykonujemy także inne usługi, tak jak standardowego przepisywania tekstów, rękopisów, maszynopisów, wprowadzania danych, czy przepisywania ze słuchu, ceny już od 1 zł netto

Na wszystkie usługi wystawiamy fakturę/paragon.

Zapraszamy do współpracy.


Zapraszamy do kontaktu

Z uwagi na charakter pracy - preferujemy kontakt mailowy. Odpowiadamy zazwyczaj w przeciągu godziny.


stenogramy.com.pl - Warszawa

info@stenogramy.com.pl

tel. 668 126 516

Wiadomość została wysłana.